Продавец
Контакты
ВОРОНІХІНА 5
показать телефон

Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Описание товара акція від ра перспектива

Внутрішня транзитна реклама зручна й ефективна насамперед для компаній і організацій, що пропонують товари й послуги широкого споживання для приватних споживачів: це оголошення про прем'єри, новинки і розпродажі, про сезонні і святкові знижки, рекламних акціях, подорожах і ін.. Даний вид реклами також підходить і для пошуку співробітників, тобто розміщення інформації про вакансії. Можна із упевненістю заявити, що реклама в суспільному транспорті видовищна, мобільна й ефективна!Ми Вам можемо запропонувати розмістити рекламу на будь-якому маршруті суспільного транспорту.

 Реклама на спинках сидінь маршрутного транспорту – двигун і прискорювач Вашого бізнесу!

 Величезна кількість людей  дізнається про ваш продукт  завдяки лише одній рекламі в маршрутках на спинках сидінь.

 Тільки подумайте, яка кількість людей щодня користується  громадським транспортом? Під час проїзду в маршрутці погляд одразу зупиняється на рекламі і людина починає уважно вчитуватися в зміст викладеного. Реклама на спеціалізованих чохлах на спинках сидінь здатна донести інформацію ненав'язливо. Реклама в маршрутках знаходить свою цільову аудиторію швидко і ефективно. Реклама на спинках сидінь у маршрутках може донести максимум з мінімальними зусиллями.


                                                                                                                                                                            

Перевага реклами в маршрутках в тому, що вона:

 Ефективність розміщення – хороша фіксованість рекламного зображення,

Ваша рекламна пропозиція розташовується на рівні очей пасажира, який сидить, що за законами реклами є найкращим розташуванням.

Значний час контакту – становить від 5 до 50 хвилин.

Велика аудиторія – охоплення величезної аудиторії при невеликих витратах . 80%  городян та гостей міста Луцькакористуються маршрутними таксі.

Пасажиропотік одного маршрутного таксі в день складає не менше 800 чоловік.

На місяць середній пасажиропотік  одного автобуса становить близько 24 000 чоловік.

Для кожного бізнесу важлива реклама. І важлива не просто реклама, а спосіб її подачі. Розміщення  інформації за допомогою ексклюзивних рекламних чохлів на спинках сидінь в маршрутках здатна швидко себе окупити.

При цьому вона запам'ятовується, оскільки людина щодня по кілька разів може її не просто бачити, а читати.

 Реклама на спинках сидінь маршруток: все геніальне – просто!

 Реклама на спинках сидінь маршрутних таксі -  представляє  із себе інформаційний постер  з відділами для вставки візиток, флаєрів, розміщений в спеціалізованому чохлі на спинці сидіння. Для запобігання пошкоджень, чохол включає в себе захисну плівку. Не залежно від типу транспортного засобу, реклама на спинках сидінь буде розташована в порядку шахівниці, що дозволить ефективно та не нав’язливо знайти Вам клієнта, узяти потрібну інформацію з собою з маршрутного таксі чи автобуса.


Скористайтеся моментом!

 Пропозицію підготувала Романюк Віта – 066-584-28-20

 

Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Рекламные, маркетинговые услуги