Автошкола "REGA". Курс для початківців


1600 грн./услуга
Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Описание товара автошкола "rega". курс для початківців

    Розрахований на водіїв без досвіду керування або на тих, які почали робити перші кроки у водінні. У нас навчання початківців відбувається за спеціальною програмою, розробленою фахівцями Школи водійської майстерності. Курс включає в себе практичні заняття, на яких Ви освоюєте техніку та навики безпечного керування автомобілем.                 Основний акцент буде приділятися розвитку навиків, які дозволяють перейти від управління «органами керування» до управління автомобілем та прогнозування дорожньої ситуації, що дасть можливість вільно і впевнено почуватись поміж інших учасників руху. Перевага нашої автошколи це: високий професіоналізм, спеціальна методика, сучасна навчальна база, індивідуальний підхід. Обираючи індивідуальну програму, ми максимізуємо ефективність занять, тим самим зменшуючи їх кількість. За рахунок цього Вам потрібна менша кількість часу для досягнення бажаного результату. Для того, щоб відчути перевагу нашої методики навчання пропонуємо прийти на безкоштовний пробний урок.

    Працюючи багато років в галузі вдосконалення водійської майстерності, ми знаємо з якими труднощами зіштовхуються водії - початківці.Знаємо, як якісно та в найкоротші терміни навчити Вас керувати автомобілем.Наша програма починається з виконання елементарних дій і закінчується складним паркуванням у малому просторі.Наші інструктора працюють за індивідуальною програмою, яка орієнтована на динаміку навчання студента, його сильні та слабкі сторони. Якщо Вам потрібний хороший результат в максимально короткий термін ми, без сумніву, допоможемо Вам.

     Також, працівники школи водійської майстерності «Rega» допоможуть водіям-початківцям транспортувати придбаний автомобіль на майданчик школи, та забезпечать місцем парковки на час навчання. Інструктор розповість, що потрібно мати кожному водію у власному автомобілі. При необхідності, допоможе доукомплектувати автомобіль усім необхідним: аптечкою, вогнегасником, знаком аварійної зупинки та ін.

Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Услуги в сфере образования, курсы, тренинги