IVT (Німеччина) аксесуари для покрівлі


Цену уточняйте
Продавец
Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Доставка
Новая почта

Описание товара ivt (німеччина) аксесуари для покрівлі

Снігорізи і снігозатримувачі призначені для запобігання багатократному сходженню із скату крупних пластів снігу в період танення. Вони оберігають покрівельний матеріал і водостічну систему від пошкодження.

Сніг, затриманий елементами, є додатковим бар'єром від тепловтрат. За зимовий період частина снігу несеться вітром, а при таненні він розрізає снігорізи на невеликі частини і безпечно покидає покрівлю, стікаючи у водостічну систему і не руйнуючи при цьому її жолобів і кріплень.

При необхідності, снігозатримувачі встановлюються по всій довжині схилу або над потенційно небезпечними місцями (над входом, вікнами, пішохідними зонами). Для збільшення довжини снігозатримуючого забору грат їх скріпляють між собою спеціальними затисками. Витрата тримачів в цьому випадку зменшується. Кількість снігозатримувачів підбирається індивідуально, залежно від площі та кута нахилу крівлі.

 

Снігозатримувачі прекрасно виглядають на даху будь-якої конструкції, надаючи їй закінченого вигляду і оберігаючи майно в зимовий період від можливих проблем. Будучи обов'язковим елементом, що забезпечує безпеку крівлі, снігозатримувачі не дають великим пластам снігу та мерзлому льоду сходити швидко, таким чином, запобігаючи загрозі для перехожих і мешканців будинку, а також зводить до мінімуму вірогідність появи подряпин на даху споруди. 

Відсутність снігозатримувачів та снігорізів на даху вашої будівлі може стати причиною відмови страхової компанії в страхівці, тому, враховуючи вищевикладені аргументи, встановлювати їх просто життєво необхідно.

Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Строительство и ремонт