Контакты
м. Львів, вул. Балабана, 6
показать телефон

Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Описание товара каско львів

КАСКО — (страхування каско) — це страхування транспортного засобу (ТЗ) від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля.

Під «повним КАСКО» розуміється страхування від усіх можливих ризиків, в той час як «часткове КАСКО» покриває лише деякі ризики.

Під страхуванням КАСКО розуміється тільки страхування самих транспортних засобів і воно не включає в себе страхування відповідальності перед третіми особами, страхування водія та пасажирів, майна, що перевозиться у автомобілі.


Скільки часу Вам знадобиться для оформлення страхового поліса? Не більше 30 хвилин         Страхова компанія "БРОКБІЗНЕС" пропонує Вам автострахування «КАСКО», яке включає наступні ризики:

  • дорожньо-транспортна подія (ДТП);
  • стихійні лиха, пожежа, напад тварин, розбиття скла і фар;
  • протиправні дії третіх осіб;
  • угон, викрадання транспортного засобу і ін.
 МИ ПРОПОНУЄМО: • найвигідніші умови страхування Вашого авто по програмі КАСКО серед 10 найбільших страхових компаній України. • ГНУЧКУ СИСТЕМУ ЗНИЖОК • різноманітні програми КАСКО 1) КАСКО до першого випадку 2) КАСКО 5050 3) КАСКО для нового авто з салону 

Ми гарантуємо Вам оперативність та безпроблемність виплат, оскільки БРОКБІЗНЕС є одним із постійних лідерів на ринку по рівню виплат страхових відшкодувань!

         Щоб застрахувати машину, необхідно подати заяву, водійське посвідчення, паспорт і довідку про привласнення ідентифікаційної коди, техпаспорт (або інший документ, підтверджуючий право володіння або використання ТЗ), а також надати машину для огляд           Поліс «КАСКО» дозволяє не тільки застрахувати машину від угону і збитку, але і є фінансовою гарантією того, що Ваші інтереси захищають професіонали!

м. Львів, вул. Балабана, буд 6 (бічна Куліша, за готелем Львів)

тел \ факс (032) 253-75-83 або (097) 223-88-69 Віктор

Працюємо без вихідних!

Подобные услуги этой компании из категории Страхование автотранспорта :

Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Страховые услуги