Керамічна черепиця JACOBI


Цену уточняйте
Продавец
Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Доставка
Новая почта

Описание товара керамічна черепиця jacobi

Керамічна черепиця – найвідоміший покрівельний матеріал для даху, що витримав випробування часом. Німецькі виробники стверджують, що традиції виробництва черепиці в Німеччині прищепили стародавні римляни приблизно 2000 років тому. Це перевірений часом матеріал, неперевершений по естетиці, надійності та довговічності. Термін служби якісної керамічної черепиці без необхідності проведення ремонту – понад 100 років. Причому весь цей час вона зберігає свої декоративні властивості. Керамічна черепиця вогнестійка, стійка до ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів, різких перепадів температури. Вона має низьку теплопровідність, також добре відома її здатність поглинати шум, не накопичувати статичну напругу. У Німеччині на цей покрівельний матеріал доводиться порядку 70% ринку покрівельних покриттів. Сучасні технології нанесення покриттів на керамічну черепицю забезпечують найбагатший вибір кольорів і матових або глянцевих поверхонь (покритих ангобом або глазур’ю). Покриття не робить істотного впливу на термін служби черепиці, але може кардинально змінити її зовнішній вигляд. Крім величезного розмаїття квітів, існує багатий вибір моделей черепиці.

Широкий асортимент черепиці Jacobi допоможе підібрати потрібний колір і форму для будь-яких покрівельних робіт - найсучаснішого обладнання до реставрації зі збереженням історичного дизайну. Високоякісна черепиця Jacobi стійка до несприятливих погодних умов і агресивним зовнішнім факторам. Комфорт і затишок у вашому будинку покрівельне покриття Jacobi забезпечить завдяки спеціальній капілярної структурі, зберігає тепло і дозволяє швидко випаровувати вологу.

Виготовляється черепиця Jacobi з натурального матеріалу на інноваційному обладнанні і по самим передовим технологіям. На сьогоднішній день компанія Jacobi пропонує покупцям 17 різних моделей черепиці 20 різних кольорів, а також широкий вибір керамічних аксесуарів. Заміська вілла, надсучасний котедж або історична будівля будуть однаково гармонійно виглядати з черепицею Jacobi. Різноманіття відтінків і форм дозволить втілити в життя найнеординарніший дизайнерський проект.

Подобные товары этой компании из категории Черепица:

Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Строительство и ремонт