Мідь покрівельна KME (Німеччина)


Цену уточняйте
Продавец
Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Доставка
Новая почта

Описание товара мідь покрівельна kme (німеччина)


text-indent:35.4pt">КМЕ (Німеччина). Мідна покрівля. Мідь використовувалася в покрівельній справі протягом століть. Мідні дахи прикрашають багато архітектурних пам'ятників в Європі і Росії. Звичайний термін служби для неї - 150-200 років. Причина цього довголіття - в унікальних хімічних і фізичних властивостях міді.

                Найдивовижніше з них - процес окислення міді. Під впливом атмосферного кисню мідь повільно утворює на всій своїй поверхні оксидну плівку - так звану патина. Саме наявність патини робить мідну покрівлю невразливою для будь-яких атмосферних впливів і надає їй благородний вигляд. На початковому етапі мідь має яскравий золотавий колір і блиск, поступово міняючи його на бронзово-коричневий, а згодом - на глибокий, майже чорний відтінок. Процес утворення патини займає близько 15-20 років і залежить від умов зовнішнього середовища. Завершується він придбанням міддю благородного малахітового відтінку, за яким і відрізняють стару мідь.

                Сучасні методи дають можливість встановити мідь, вже пройшовши цей процес штучно. Виробниками пропонується оксидована або патинована покрівельна мідь, з уже сформованим шаром патини, яка захищає метал від будь-якого контакту з зовнішнім середовищем. Мідь виключно пластична при збереженні всієї міцності металу, і тому можливе її укладання на покрівлю будь-якої складної форми, з великою кількістю архітектурних деталей. 

               Покрівельна мідь може бути обрана різної товщини - від 0,6 мм до 1мм. З'єднують листи методом подвійного фальцювання, і дах знаходить чітку структуру. Практично ніякі пошкодження не страшні мідній покрівлі. В той же  час заміна окремої ділянки не потребує демонтажу - мідь легко паяється

               Існуючі варіанти - латунна мідна покрівля (сплав з цинком) - витонченість золотистого блиску, луджена мідь (захищена шаром олова) - абсолютна стійкість до поразок хімічними речовинами, хороша для промислових районів, бронзово-мідна покрівля (сплав міді та олова) - шоколадний металевий блиск і неперевершена міцність.

Мідь покрівельна виготовляється в листах, рулонах, шашка різних розмірів, луска.

Купити покрівельну мідь (мідні листи, стрічки) - значить економити на обслуговуванні покрівлі в майбутньому!

Подобные товары этой компании из категории Профнастил:

Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Популярные запросы

Этот товар находится в разделе   Строительство и ремонт