Підбір персоналу


Цену уточняйте
Контакты
м. Львів, вул. Костюшка, 18
показать телефон

Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Описание товара підбір персоналу

Компанія "Приватна Біржа Праці" займається пошуком і підбором персоналу для підприємств і компаній Львова. Наявні вакансії охоплють персонал молодшого рівня, середню ланку і топ-менеджмент. Тому, якщо ви шукаєте роботу від офіціанта, експедитора до директора та вузько кваліфікованого топ-спеціаліста звертайтесь до нас.

Ми команда молодих, наполегливих людей, яка здійснює професійний пошук та підбір персоналу, включаючи молодших спеціалістів, середню ланку та топ-менеджмент. З нашою допомогою Ви зможете поповнити штат Вашої компанії виключно найкращими фахівцями та професіоналами.Наша компанія визначає основні джерела надходження потрібної інформації про необхідних працівників, наявність можливих кандидатів на ринку праці та здійснює творчий і оригінальний підхід до пошуку та підбору персоналу за допомогою інноваційних HR-технологій. За необхідності процес пошуку працівників узгоджується і коректується Вами.

Процес пошуку та підбору персоналу вищої та середньої ланки займає в середньому 3-6 тижнів. Робота над проектом починається на наступний день з моменту підписання контракту. Підбір і пошук спеціалістів початкового рівня в стандартному режимі займає 2-4 тижні. Терміни можуть коректуватись в залежності від складності позиції.

Подобные услуги из категории Рекрутинговые услуги :

Смотреть все
Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Деловые услуги