Титан-цинкова покрівля


Цену уточняйте
Продавец
Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Доставка
Новая почта

Описание товара титан-цинкова покрівля


RHEINZINK  (Німеччина). Цинк-титанова покрівля. Титан-цинк - сучасний матеріал на основі цинку для створення елітної стильної покрівлі. За своїми характеристиками міцності цинк не поступається міді, а додавання титану і міді дозволили створити покрівельний матеріал з властивостями, що перевершують вихідні за багатьма показниками. Добавка титану - надміцного металу, сприяє збільшенню хімічної стійкості сплаву, мікродобавки міді - зростанням пластичності. Поєднання ж певних пропорцій титану і міді дозволило добитися зменшення коефіцієнта теплового розширення готового покрівельного матеріалу. 

                Цинк-титан - пластичний покрівельний матеріал, і тому він ідеальний для втілення найсміливіших архітектурних ідей, для нестандартних рішень і найскладніших конструкцій. З його допомогою зводять, наприклад, об'ємні елементи округлої форми, шпилі, куполи

Як і мідь, під дією атмосферної вологи і кисню цинк поступово набуває шару патини, що захищає його від практично будь-яких зовнішніх впливів. Покрівля з титан-цинку замінює металевий блиск на м'який благородний сірий колір. Встановлення  штучно патинованого титан-цинку дозволяє відразу мати найкращий результат для Вашої покрівлі. 


При якісному монтажі термін служби цинк-титанової покрівлі - більше 100-150 років.

Подобные товары этой компании из категории Профнастил:

Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Строительство и ремонт