Водостічні системи


Цену уточняйте
Продавец
Способы оплаты
Наличными, Наложенным платежом

Доставка
Новая почта

Описание товара водостічні системи

Фірма "Оазис-Дах" є офіційним партнером в Україні:

PREFA (Німеччина)  виробництво алюмінію покрівельного, водостоків;               Алюмінієві водостоки Prefa виготовляються з особливо міцних листів, оброблених за спеціальною технологією методом CoilCoating (до 20 стадій обробки). Мають двостороннє грунтове покриття і верхній шар з поліестеру. Це забезпечує водостічній системі Prefa стійкість до всіх погодних явищ, перепадів температур і корозії, а також довговічність.

GROMO (Німеччина)  виробництво водостоків з міді, титан-цинку, алюмінію, нержавіючої сталі;

LINDAB  шведської торгової марки -метал під фальц, водостоки 

І також тісно і плідно співпрацює з провідними європейськими виробниками:

ZAMBELLI (Німеччина) водостоки з міді.

Водостічні системи - це невід'ємна частина будинку. Водостічні системи включають в себе: водостоки (водостічні труби), ринви, водозливи, коліна, з'єднювачі, заглушки, кріпленні труби та ринви та інші комплектуючі. Водостічна система захищає фундамент, цоколь і стіни від передчасного зносу і руйнування. Так само, всупереч загальній думці, сучасні водостічні труби не лише збережуть фасад, але й створюють чіткі лінії та візуально закінчений зовнішній вигляд будівлі. Сучасні водостічні системи розрізняються по трьох основних критеріях: матеріал, форма, розмір. Формою водостоки можуть бути прямокутним або круглим (напівкруглого перетину). Прямокутні водостічні системи, як правило, дешевше круглих, проте, зовні менш привабливі та складніші в монтажі. За матеріалом найбільш поширеними видами водостічних систем є металеві водостоки (з оцинкованої сталі з полімерним покриттям), пластикові (ПВХ) і мідні водостоки. Кожен з матеріалів володіє  перевагами. 

 Перед вибором водостічної системи треба врахувати декілька важливих моментів, наприклад: матеріал з якого вони виготовлені (пластикові або металеві), колір, пропускну здатність, розміри, кріплення, геометрію, а також фірму виробника.

Подобные товары из категории Системы водоотвода и комплектующие:

Смотреть все
Все отзывы о продавце (0)
Отзывы для данной компании отсутствуют.

Этот товар находится в разделе   Строительство и ремонт